Blog ZRUŠEN, Nový Blog →TADY←

Duben 2007

BLOG Radush

28. dubna 2007 v 22:33 | Marť@ |  ♥Spřátelené Blogy♥
Mám další spřátelený blog. Najdete tam Bleskovky, Různé soutěže, Colorfull, Básničky, Něco málo o Olsenkách, Hilary Duff, Filmy, Killerpilze, atd........
RUBRIKY:
Radushin blog najdete když kliknete na její ikonku a nebo na nějakou její rubriku!!!

BLOG Leňulky

27. dubna 2007 v 12:56 | Marť@ |  ♥Spřátelené Blogy♥
Mám další spřátelený blogís........ Určitě se na něj koukněte je moc pěkný, a stará se o něj Leňulka!!
Na jejím blogu naleznete tyto rubriky:
Leňulky blog najdete když kliknete na tento obrázek nebo na nějakou rubliku:
Pro mě za spřátelení:
img142/4863/2282547ct0.jpg

Návody na smajlíky

26. dubna 2007 v 15:54 | Marť@ |  Smajlíci
☺ - Levý Alt + 1
♂ - Levý Alt + 2x1
o - Levý Alt + 3x1
☻ - Levý Alt + 2
▬ - Levý Alt + 2x2
« - Levý Alt + 4x2
╬ - Levý Alt + 5x2
♫ - Levý Alt + 6x2
♥ - Levý Alt + 3
♦ - Levý Alt + 4
╝ - Levý Alt + 3x4
∟ - Levý Alt + 7x4
♣ - Levý Alt + 5
│ - Levý Alt + 4x5
♠ - Levý Alt + 6
◙ - Levý Alt + 4x6
¬ - Levý Alt + 7x6
• - Levý Alt + 7
Đ - Levý Alt + 5x7
◘ - Levý Alt + 8
Ş - Levý Alt + 4x8
☼ - Levý Alt + 4x9

Mary-Kate - módní ikona

24. dubna 2007 v 11:22 | Marť@ |  Mary-Kate

Minulý podzim nedlouho poté, co se MK zapsala jako nováček na New York University , byla viděna v měkkém klobouku, obrovských slunečních brýlích, volné pytlové sukni a pletené vestě.
Když se blížila zima a nakonec přišlo i jaro, Mary-Kate dováděla svůj ztroskotanecký styl (nebo-li styl a lá popelnice, jak to nazval jeden módní magazín) do extrémů, a tento vývoj mapovaly všechny luxusní módní magazíny. Její vzhled se stával ztřeštěnějším a ztřeštěnějším až její oblečení bylo jako houmlesácká maškaráda. Mary-Kate ale svůj ztroskotanecký styl ale vždy zdůrazňuje luxusními doplňky jako jsou kašmírové šály a kabelky Balenciaga, a samozřejmě s sebou vždy má svůj typický znak - kafe od Starbucks.
Přestože MK vévodila předním místům seznamů nejhůře oblečených celebrit, MK a Ash se začaly stávat módními ikonami a začaly být chápány jako propagátorky nového módního stylu.
"Myslím si, že Olsenky se opravdu stanou módními ikonami pro právě dospívající generaci," řekla módní stylistka Karen Berenson, která pracuje v New Yorku a Los Angeles. "Mary-Kate ukazuje, že hubené dívky vypadají ve volném a pytlovitém oblečení naprosto cool," dodává.
Dospívající dívky a mladé ženy se samozřejmě často inspirují u celebrit. A styl Olsenek je naprosto překvapující, protože se radikálně liší od stylu nynějších celebrit - okázalého stylu Christiny Aguilery, Jessici Simpson a dědičky Paris Hilton, který se snaží ukázat co nejvíce nahé kůže.
"Ještě před dvěma měsíci si stylové mladé ženy kupovaly věci od Gucci nebo Prady," říká stylistka Berenson. Dnes jsou tyto ženy viděny s kabelkami Balenciaga, oči mají zakryté enormně velkými slunečními brýlemi, nosí vrstvené oblečení a volné sukně pod kolena.
Tento nový styl už také dostal jméno : Bobo styl. "Však víte, 'bohémská buržoazie'," vysvětluje Berenson. Název 'Bobo' je vypůjčen z titulu pět let staré sociologické studie Davida Brookse. Ten v ní popisoval druh zazobaných zákazníků, kteří nemají rádi materialismus, ale něčím luxusním zase nepohrdnou.
Lauren Stover, autor knihy " Bohemian Manifesto : A Field Guide to Living to the Edge" , zaznamenal tento trend také v bohatých rodinách z Beverly Hills, kdy mladé ženy začaly nosit háčkované šálky babiček, vytahané a potrhané kašmírové svetry, obrovské sluneční brýle a ošoupané kovbojské boty.


Káva ze Starbucks u nás

24. dubna 2007 v 11:22 | Marť@ |  Mary-Kate a Ashley

Největší kavárenský řetězec na světě- Starbucks- přichází do České republiky.
kávu z tohohle řetězce milují všechny celebrity,včetně Mary-Kate a Ashley
Mary-Kate s frapuccinem:
a Ashley s kávou:
tady si můžete přečíst celý článek:
zdroj: www.barbora.mineral.cz/mkao/
něco o Starbucku:
Určitě to znáte: téměř jakýkoliv americký film, muž nebo žena. Kelímek s kávou. V naprosté většině případů je ten kelímek ze Starbucks, největší sítě kaváren na světě. A asi také nejlepší a určitě nejprestižnější. Až doteď jsme mohli ochutnávat kvalitu produktů této značky pouze v zahraničí, čehož jsem při různých cestách hojně využíval. Kafe ve Starbucks, to je prostě zážitek, dá se to srovnávat jenom s máločím k pití co u nás seženete. V poslední době vzniká hlavně v nových nákupních střediscích poměrně velké množství velice podobných podniků, které koncept Starbucks přejímají, ale nikdy ho nedotahují do konce. Starbucks toho totiž nabízí mnohem víc, jde o onu atmosféru, obrovský výběr nejrůznějších nápojů včetně speciálních koktejlů, shaků a dezertů. Do Starbucks si můžete jít klidně na dvě hodiny sednout s přáteli, nebo si tam vzít notebook a pracovat na nějakém projektu - alespoň v zahraničí má téměř každá tato kavárna bezdrátový internet zdarma. A teď se to konečně dostává i k nám - ceny asi nebudou zrovna nejnižší (běžné kafe ve Starbucks stojí tak 4 Eura, což by u nás bylo něco kolem 120 korun a to si asi mnoho lidí dovolit nemůže) ale přesto se určitě stanu pravidelným návštěvníkem...
Na světě má Starbucks třináct tisíc kaváren, od Ameriky přes Německo po Kuvajt. Bílé kelímky se zeleným kulatým logem jsou mnohde kultovní záležitostí. Kavárny Starbucks bude v Česku provozovat firma AmRest, a to formou společného podniku obou společností.

Mary-Kate v Barneys

24. dubna 2007 v 11:22 | Marť@ |  Paparazzi


Co řekly o módě a oblečení

24. dubna 2007 v 11:22 | Marť@ |  Mary-Kate a Ashley

Co řekly Mary-Kate a Ashley o módě:

• Ash - křehká rafinovanost:
"Věc, kterou v létě prostě musím mít jsou kšandy. Outfit udělají víc zajímavější. Nosím je k dlouhé sukni a k džínám."

• MK- nejoriginálnější:
"Moje móda je inspirována hodně věcmi: místy, kde cestuji, Hollywood glamour a rock n´ rollem.V módě není žádné ´správně´ nebo ´špatně´.
Móda je vyjádření osobnosti člověka."Něco o oblečení:• Jako kdo vypadám?
MK: "No, vážně si myslím, že se nikomu jinému nepodobám."
Ash: "Opravdu si myslíme, že se nesnažíme vypadat jako někdo jiný. A ani nechceme."

• Oblíbené oblečení v dětství?
MK: Měla jsem ráda svoje oblíbené kraťasy, které jsem nikdy nechtěla sundat. Byly takové těsné a olemované."

• O vaší módní kolekci
Ash: "Jsou to věci, které samy nosíme, samozřejmě trochu upravené, taky doplňky, plavky a…Co ještě? Obuv, pyžama a hmm… sluneční brýle. A prostě všechny tyhle věci jsme nosily jako děti. Prostě i to, co nosí dospělí, jen upravené pro děti. A je to jednodušší, když i děti můžou nosit takové oblečení a je v jejich velikostech." "Jo, pomáháme návrhářce. Zapojujeme se do celého procesu, budeme pomáhat s designem, potom přijde za námi a uvidíme, jestli se nám to bude líbit nebo budeme chtít něco změnit. Potom nám přinese vzorek a my o tom diskutujeme, měníme to a nakonec to schválíme a pustíme dál nebo ne." MK: "A milujeme módu a vždycky budeme chtít mít vlastní kolekci, i až budeme mnohem starší. A teď přece už jednu máme."


Boho styl aneb styl, který Olsenky nosí

24. dubna 2007 v 11:22 | Marť@ |  Mary-Kate a Ashley

Mary-Katin "Boho" styl, jinak zvaný - bohémská buržoazie lze česky přirovnat ke "Stylu jako ze smetiště".

V čem je tento jedinečný a individuální styl Hollywoodu tak zvláštní?

Název "Boho" je vypůjčen z titulu pět let staré sociologické studie Davida Brookse. Ten v ní popisoval druh zazobaných zákazníků, kteří nemají rádi materialismus, ale něčím luxusním zase nepohrdnou.Styl Vintage a jak ho Olsenky nosí

24. dubna 2007 v 11:22 | Marť@ |  Mary-Kate a Ashley

Vintage - pojem odvozený z oblasti produkce vína užívaný k vyjádření data sklizně hroznů nebo místo a čas stáčení vína do lahví, jinými slovy jde o vyjádření zralosti vína.

Tento termín byl převzat a modifikován sběrateli všeho druhu v termín představující vše co je staré, např. stará auta, staré oděvy atd.. Vintage může být v některých případech také nahrazen slovem klasický. Správný překlad anglického slova VINTAGE (čti vintidž) zní historický či výběrový. Jinými slovy, je to oblečení ze secondhandu, ale ne takové to obyčejné, které si okamžitě představíte pod pojmem sekáč. Jsou to luxusní kousky světových značek, jež mají duši a budou vypadat stylově za všech okolností. Vintage oblečení zažívá v této sezoně netušený boom.

1) Typický příklad dokonale sladěného vintage- lodičky s otevřenou špičkou, úzké jeany, tričko s velkým nápisem,malá kabelka a výrazné šperky:


Školní docházka

24. dubna 2007 v 11:21 | Marť@ |  Mary-Kate a Ashley
Ještě před tím, než se Mary-Kate a Ashley začaly učit číst a psát, vzala si je během natáčení seriálu "Full House" do parády studiová učitelka Adria Later. Ta měla za úkol, aby se maličké Olsenky v natáčecích studiích cítily jako doma a vštípila holkám základy, toho, jak se chovat před kamerami.

Když skončilo natáčení Full House MKA začaly navštěvovat soukromou střední školu Campbell Hall v Severním Hollywoodu (Los Angeles).V květnu 2004 M-K a Ash maturovaly na střední škole a následně úspěšně složily přijímací zkoušky na New Yorkskou Universitu (dále jen NYU).

V září 2004 Mary-Kate a Ashley Olsen na NYU nastoupily do prvního ročníku.

Mary-Katiným hlavním předmětem je fotografie a v rámci studia také spolupracuje se známou fotografkou Annie Leibowitz.

Ashley si jako hlavní předmět vybrala módní návrhářství (spolupracuje se Zacem Posenem) ale mezi její další předměty patří např. i psychologie.

V prvním ročníku Olsenky navštěvovaly i kurz italštiny.

Obě dívky každý rok na NYU musí splnit požadovaných 32 kreditů, které mohou získat v rozličných seminářích (od seminářů zaměřených na humanitní vědy, sociální studia, tvůrčí psaní nebo matematiku).

Fotečky..........

24. dubna 2007 v 11:21 | Marť@ |  Mary-Kate a Ashley

Spolupráce s časopisem Teen Vogue

24. dubna 2007 v 11:21 | Marť@ |  Z časopisů
Jak probíhala příprava na focení pro časopis Teen Vogue:
. . . a tyhle všechny šperky Olsenky používaly při focení:
. . . . a ještě nějaký fotečky:

Mary-Kate a autonehoda

24. dubna 2007 v 11:21 | Marť@ |  Mary-Kate
Mary-Kate měla malou autonehodu!!!


Rok 2006

24. dubna 2007 v 11:20 | Marť@ |  Mary-Kate a Ashley
-Hlavní událostí je, že obě děvčata prohlašují, že se chtějí konečně profesně oddělit a dělat každá na svém projektu. Jako první získala roli Mary-Kate a to ve filmu Factory Girl o životě a Andyho Warhola.

-V tomto roce se jejich postavení ve světě módy jen upevnilo. Udávají trendy, dokáží se obléknou jako by určitě věděly, co se bude nosit příští sezónu, návrháři si je vybírají do svých kampaní (Bdgley Mischka, spekuluje se o Calvinu Klainovi) a šéfredaktoři do svých časopisů (Teen Vogue, Bazaar- MK, Nylon- Ash). Lidmi z tohoto průmyslu jsou hodnoceny jako ženy s dokonalým módním cítěním a ztělesněním přesně toho, co móda vyjadřuje.

-Ashley se zúčastnila předávání cen Teen Choice Awards, kdy předávala cenu společně s rapperem Snopp Dogem.

-Opět navštívily Austrálii, kde uvedly svou novou kolekci oblečení, Evropu, kde představily nové parfémy LA style a NY chic.

-Obě se přestaly tajit tím, že kouří (Mallboro).

-Chvíli to vypadalo, že se Mary-Kate vrátila zpět k Davidu Katzenbergovi. V jejich osobním životě se v posledních dvou letech vystřídalo několik partnerů s nimiž byly viděny.

- Objevily se na přehlídkách těchto návrhářů: Zac Posen, Balenciaga, Badgley Mischka, Calvin Klein, Dior, Jeremi Scott, Lanvin, Marc Jakobs, Prada, Narciso Rodriguez

- A v neposlední řadě otevřely internetový obchod se svou značkou